Otomatik Depolama Takım ve Ürün Yönetim Sistemi

Maksimum 2340 kilitli göze ulaşabilen ürünümüz ebad ve göz saysı ile sınıfında tekdir. Bu özelliğinden dolayı çok çeşitli ürünlerin depolanacağı gibi tüketimi yüksek olan IGS ürünlerinin güvenli depolanması mümkündür. Yüksek adetli kilitli gözleri sayesinde ürünlerinizi tek tek depolayabilir ve bu sayede ürün alımlarını %100 kontrol atına almış olursunuz.
Farklı göz ebatları ile farklı büyüklüklerdeki ürünlerinizi maksimum verimlilikte depolama imkânı sunmaktadır.
Döner bir tambur sistemi ile istenilen ürünler en kısa yoldan ilgili kapağın önüne gelir ve yukardan aşağıya sıralı kapak sistemi ile ilgili kapak otomatik olarak açılır. Bu sayede istediğiniz ürüne en kısa yoldan ulaşmış olursunuz.
Kesici Takım, İlaç, Mühimmat, Elektronik Ekipmanları, Endüstriyel ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, IGS ürünleri, El aletleri, Anahtar v.b. gibi birçok ürün çeşidi depolanmaktadır.

Otomatik Dolap Sistemi

ADS Otomatik Dolap Sistemi orta ölçekli ürünlerin depolanmasını sağlayan bilgisayar kontrollü otomatik açılır kapaklı dolap sistemidir. Tek bir modülde maksimum 16 kilitli dolap gözü bulunmaktadır. Talaşlı imalat sektöründe tutucu takımların depolanması için teleskopik raylı çekmece sistemi sayesinde tek gözde 18 tutucu takım depolanabilmektedir. Software ile kontrol edilen ADS tek bir kontrol ünitesi ile birden fazla makine ile haberleşebilir, bu sayede istenilen kadar ek modül ilave edilebilir.

Farklı göz ebatları ile farklı büyüklüklerdeki ürünlerinizi maksimum verimlilikte depolama imkânı sunmaktadır. İlgili kapak otomatik olarak açılır. Bu sayede istediğiniz ürüne en kısa yoldan ulaşmış olursunuz.

ADS ile Kesici Takım, İlaç, Mühimmat, Elektronik Ekipmanları, Endüstriyel ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, IGS (KKD) ürünleri, Anahtar v.b. gibi birçok ürün çeşidi depolanmaktadır.

Call Now Button