Ziyaretçi Takibi Yönetimi

Ziyaretçi Takibi Yönetimi

Kurum ve şirketlerin ziyaretçilerinin takibi konusu hem Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereklilikleri, hem pandemi süreci ihtiyaçları hem de kurum içi veri toplama açısından her geçen gün daha önemli hale gelmektedir. 

Provimes ile Toplantı ve Ziyaretçilerinizi 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na uyumlu olarak yönetirken, Aydınlatma metni okutma, açık rıza beyanı alma, kişisel veri başvuru alanı sağlama süreçlerinizi dijital ortamda sürdürülebilir kılabilir ve dijital alanda muhafaza edebilir, gerektiğinde rapor haline getirebilirsiniz. Anonimleştirme gün sayınızı sisteme kayıt ettiğinizde sistem tarihi gelen ziyaretçiyi otomatik olarak anonimleştirecek ve sizi bir iş yükünden de ayrıca kurtaracaktır.

Ziyaretçilerinizden kimlik kartı isteme ihtiyacını ortadan kaldırır, kişileri kimlik numaraları ile değil, cep telefon numaraları ile tanımlarsınız. Toplantı tanımladığınızda randevulu ziyaretçilerinize otomatik adres ve harita gönderimi yapabilir, firma girişine konumlandıracağınız ziyaretçi paneli ile; covid anket sorularınıza cevap vermelerini isteyebilir, aydılatma metni okutabilir dilerseniz  iş güvenliği videolarınızı seyrettirebilirsiniz. Sistem İş Güvenliği videolarınızın seyredilme sıklığını otomatik olarak takip eder ve gelen ziyaretçiye dilediğiniz gün sayısı kadar yeniden gösterim yapmaz. Parametrik olarak ziyaret tamamlandığında ziyaretçilere teşekkür SMS’ i gönderir. Ziyaretçi paneli üzerinde yer alan çoklu dil seçeneği ile yabancı ziyaretçilerinizde işlemleri kolaylıkla yapabilmektedir.

Ziyaretçi analizlerini detaylı yapar, en çok ziyaret edilenler, kişilere göre ziyaret süreleri, ziyaretçi sayılarının ay, gün ve saat bazında istatistiği, aktif ziyaretçiler gibi çok sayıda raporlama imkanı sunar

Randevu verdiğiniz kişi şirkete giriş yaptığında BİRİ Asistan’dan bildirim alabilirsiniz.

Temazsız geçiş özelliği sayesinde ziyaretçiler panel üzerinde yer alan karekodu okutarak kendi akıllı telefonlarını ziyaretçi paneli olarak kullanabilirler.

Dilerseniz ziyaretçi girişi sırasında turnike entegrasyonu yapabilir, ziyaretçi kartı basabilirsiniz ya da QR Kodu cep telefonuna göndererek ziyaretçi kartı ve basım yükünden kurtulabilirsiniz.

500 kişinin üzerinde çalışana ve Sağlık Bakanlığı entegrasyon koduna sahipsiniz, ziyaretçilerinizin HES Kodu durumunu panel üzerinden anlık olarak sorgulatabilirsiniz.

Parametrik olarak ziyaretçilerinizin fotoğraflarını panel üzerinden alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş