Mavi Yaka İletişim Yönetimi

Mavi Yaka İletişim Yönetimi

Zamanın en değerli maliyet unsuru olduğu ve dijitalleşmenin her alana taşındığı günümüz dünyasında kurum içi iletişim sistemlerinin kurulması en büyük ihtiyaçlardan biridir.


Özellikle fabrika çalışma ortamlarında beyaz yakalı çalışanlar ile bilgisayarlar ve mobil telefonlar aracılığı ile kolaylıkla iletişim sağlanabiliyorken, mavi yakalı çalışan iletişimi konusunda oldukça büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Her mavi yaka çalışana bir bilgisayar tanımlamak mümkün olamasa da akıllı telefonlar aracılığı ile onları da dijitalleştirdiğimiz sistemimiz içerisine alabilir ve kurum içi iletişim hızınızı arttırırken, aynı zamanda tüm çalışanlarınızın fikir ve görüşlerini alabilecek canlı bir alan üzerinden aidiyet duygularına da katkı sağlayabilirsiniz.


İşyeri içerisinde yapılması gereken duyurular, duyurulması gereken kararlar, uyulması gereken yeni kuralların üretim sahası içerisinde çalışan personele zamanında aktarılması konusu pek çok kurum ve şirkette ciddi bir sorun haline gelmiştir.


Provimes ile duyuru ve kararları tüm çalışanlarınız ile eş zamanlı olarak paylaşabilmenizin yanı sıra beden numarası, ayakkabı numarası, hes kodu gibi verilerini mobil telefonları üzerinden toplayabilirsiniz.
Veri toplamanın yanı sıra ramak kala, öneri, talep ve şikayetlerini sistem üzerinden açacağınız anketler aracılığı ile toplarken, sürekli paylaşım halinde olmalarını sağlayabilir, acil aksiyon alınması gereken konularla ilgili daha hızlı veri toplayabilirsiniz.


Acil Durum Mesajı alanı üzerinden tüm çalışanlarınıza aynı anda göndereceğiniz SMS ile hızlı bilgilendirme yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş